Dobre VIDEO czyli pokaż jaki jesteś i jaka jest Twoja firma-tak naprawdę:)

🔴Czy w dzisiejszych czasach #video rządzi? Dlaczego lubimy oglądać filmy i je nagrywać? Bo to nam daje emocje i dostęp do szybkich bodźców, prawdziwych emocji, dużej ilości obrazów, dźwięków, prywatni piękne, zamknięte w pewnej kapsule wspomnienia, a biznesowo – wzmacnia markę i generuje sprzedaż.

🔴Kiedyś z formy video korzystaliśmy okazyjnie w wyjątkowych okolicznościach lub ze względu na duże środki sprzętowe wykorzystywały je duże firmy. Dzisiaj w dobie telefonów możliwość nie tylko „kręcenia” filmów ale i ich obróbki ma w zasadzie każdy. Czy to oznacza, że nie ma tu miejsca dla profesjonalistów? Wręcz przeciwnie, aby się wyróżnić, osiągnąć zaplanowany cel warto zwrócić się z tą kwestią do profesjonalisty.

🔴Dziś to ekspert, który w pewnym sensie przyjdzie do Ciebie. Zapraszam do mojej kolejnej rozmowy w ramach cyklu #Monikapoleca. Tym razem moim gościem jest Łukasz Młynarz, który opowie nie tylko jak wygląda praca przy montażu i jak to może być fascynujące, ale także na co zwracać uwagę, jakie sprzęty i programy poleca i od czego zależy nagranie i montaż dobrego materiału😊. Znajdziesz więc moc wskazówek i praktycznych porad.

#AkcjaRelacja #Monikapoleca #LukeBeyond i #ContentBeyond #video

Wywiad znajduje się TUTAJ

Przeczytaj podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *