Matematyka i relacje. Inspirujący związek. Wideo wykład

Tylko pozornie, kreowania relacji i matematyki nic nie łączy. Bo w rzeczywistości łączy wiele, a kto wie, może nawet łączy je wszystko.

Matematyka wydaje się nam nudna i abstrakcyjna, liczby, obliczenia i zasady, do których trzeba się stosować. Matematyka może być jednak atrakcyjna, nie musi być nudna i nie chodzi w niej o obliczenia. Chodzi o rozumowanie, udowadnianie i tworzenie wartości. Zupełnie tak samo jak w kreowaniu relacji. One również, podobnie jak #matematyka mogą być trudne i nudne ale mogą także nieść przepiękną sumę wartości. Zapraszam Was na wspaniały wykład – mocno wierząc, że wywoła w Was mnóstwo inspirujących refleksji.

🔴 A korzystając z okazji – zapraszam do prenumerowania mojego tygodnika #AkcjaRelacja. W każdy piątek – ciekawy wpis plus dodatkowo ebookowy upominek w postaci wartościowej książki.

Jutro – prezent wyjątkowo interesujący: międzynarodowy bestseller, kultowa książka. Polecam! Tymczasem TUTAJ można zaprenumerować mój biuletyn oraz zobaczyć wszystkie dotychczasowe artykuły.

Przeczytaj podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *