Biegnę po swoje marzenia – wywiad+wyzwanie z bezcenną nagrodą -Zosia Biecek

🔴 Zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy z Zosią Biecek i jej rodziną w kolejnym moim wideowywiadzie w ramach mojego autorskiego projektu #Monikapoleca.

To bardzo wyjątkowy wywiad – nie tylko ze względu na wiek moich rozmówców ale i sytuację Zosi.

🔴Zwykle moje wywiady są inspirujące i niosą ze sobą sporą dawkę wiedzy od różnego typu specjalistów w swojej dziedzinie. Tym razem też tak będzie:)

Mam jednak nadzieję, że wspólnie złożymy się na to aby pomóc w realizacji marzenia Zosi. Dziewczynka pragnie zostać baletnicą. Aby tak się stało musimy jej w tym pomóc.

Nie chodzi o męczące treningi i tiulowe sukienki, ale o wyrównanie szans, aby Zosia mogła uzbierać na operację, dzięki której nie tylko będzie mogła stać na nóżkach, ale po prostu nie trafi na wózek inwalidzki.

Tak w wywiadzie nie zauważycie smutku, nierównych nóżek i proszenia o pomoc, mam jednak nadzieję, że każdy z nas jest w stanie wesprzeć Zosię choćby symboliczną kwotą by wspólnie napełnić skarbonkę:)

Tu link do zbiórki Zosi, z pełnym opisem:

https://www.siepomaga.pl/zosiabiecek

Tymczasem porozmawiamy sobie o marzeniach, o wyzwaniach niezwiązanych z chorobą, o zwykłym normalnym domu, pełnym humoru, wsparcia, i śmiechu dzieci.

🔴Pierwsza część poświęcona jest rozmowie z dziewczynkami, druga z jej rodzicami:)

Miłego oglądania.

#StawiamyZosięNaNogi

Wywiad znajdziesz TUTAJ

Przeczytaj podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *