Chodź namaluj swój świat. Gdy sztuka i biznes łączą się w życiu:)

🔴Jak to jest rzucić po kilkunastu latach pracę policjanta na dwa lata przed emeryturą i zatopić się totalnie w świecie sztuki? Czy można w dorosłym życiu odkryć w sobie talent o którym się zupełnie nie wiedziało? I jak to jest zmienić swoje życie o 180 stopni tak by pasja stała się sposobem na odkrywanie i zarabianie?
Zapraszam Was do mojej rozmowy z Krzyśkiem Grabarą – artystą, który twierdzi, że w każdym z nas drzemie ukryty talent. Będziemy rozmawiać o sztuce, kreatywności, sposobie na biznes w zgodzie z samym sobą. Krzysiek maluje od 4 lat a robi to tak jakby zajmował się tym całe życie. Aż trudno uwierzyć, że można tworzyć takie prace nie wykazując wcześniej uzdolnień w tym kierunku – choć twierdzi, że w każdym z nas drzemie ukryty talent.
Polecam, bo Krzysiek to bardzo ciekawy, niezwykle skromny i mądry mężczyzna, więc sama rozmowa będzie nie tylko ciekawa ale i inspirująca.

Zdjęcie w wydarzeniu to fragment jego pracy – Gaijin – praca nr 10.


🔴Będziemy rozmawiać o sztuce, pracy nad sobą, intuicji, pasji i o tym, czy można to z pomocą intuicji przekuć w biznes:)

#Warto zapoznać się z jego twórczością – kliknij, żeby obejrzeć WYSTAWĘ.

Polecam!

🔴Jak zwykle od przyszłego poniedziałku do niedzieli na moim zawodowym profilu na LinkedIn – Monika Skrodzka (warto obserwować) będzie wyzwanie związane z tą rozmową, w którym będzie można zdobyć ciekawą nagrodę:) Już teraz zapraszam do udziału:)


#Monikapoleca #AkcjaRelacja  #DrugieŻycie #SztukaToŻycie #Monikapoleca

Miłego oglądania.

Wywiad znajdziesz TUTAJ

Przeczytaj podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *