Bądź liderem swojego życia – rozmowa z Iwoną Guzowską

🔴Każdy chciałby być liderem swojego życia – nie każdemu się to udaje. Na pewno warto próbować😊
Kolejny #wywiad i kolejna ciekawa rozmowa przed nami😊 Tym razem w ramach mojego autorskiego cyklu #Monikapoleca zapraszam do wysłuchania mojej rozmowy z kobietą, której nie trzeba nikomu przedstawiać – Iwona Guzowska.

Kto jak kto, ale osoba z tyloma pasjami, sukcesami i takim doświadczeniem z pewnością może dawać wskazówki “jak zostać liderem swojego życia”.

🔴Co mnie w niej zaskakuje?
➖ To, że nie buduje na swoich licznych sukcesach, tylko idzie dalej w nieznane – doświadczając kolejnych. Myślę, że będziecie zaskoczeni odpowiedziami😊
➖ Nie boi się mówić o porażkach, czy rozmawiać na trudne tematy. Naprawdę interesuje się i ma ogromną wiedzę na temat rozwoju i szeroko rozumianego biznesu, który przecież tak mocno łączy się ze sportem.
➖ I wiele innych pozytywnych rzeczy, które myślę, że zaskoczą także Ciebie😊


Porozmawiamy m.in. o tym:
➖ Jak to jest być pierwszą kobietą w Polsce, która rozpoczęła zawodową karierę bokserską? Ten temat jednak będzie marginalny – skupimy się na aktualnych rzeczach, choć myślę, że tamte zawsze będą godne podziwu i szacunku.
➖ Czy łatwo było pogodzić wczesne macierzyństwo z pracą, obowiązkami i rozwojem?
Iwona udzielała się w polityce ale także mocno w działaniach charytatywnych. Dziś prowadzi swoje warsztaty, które cieszą się ogromną popularnością.


🔴 Zresztą – mam nadzieję, że posłuchacie sami – a jest czego, przygotujcie się na 2 h dobrze spędzonego czasu
#AkcjaRelacja #Monikapoleca #kobietasukcesu #Guzowska #trenerkamocy #boks #lider #sukces

Wywiad znajduje się TUTAJ

Przeczytaj podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *