“Nie jesteś na łasce swoich emocji” – czemu reagujesz tak jak reagujesz?

Inteligencja Emocjonalna Emocje #AkcjaRelacja

🔴Czy kamienny wyraz twarzy oznacza brak emocji, łzy smutek, a uśmiech zadowolenie?

Często spotykam się z tym na warsztatach które prowadzę, gdzie jedna osoba komplementuje drugą podczas scenek które miały do wykonania – “ale Ty byłaś spokojna w tym zadaniu, ale profesjonalna”. Na co zwykle pada odpowiedź– “ale ja się w środku gotuję w takich sytuacjach w pracy, albo nie wiem co powiedzieć..”.

🔴Inteligencja emocjonalna (co mnie bardzo cieszy i obserwuję to także na konsultacjach i warsztatach, które prowadzę) staje się coraz ważniejsza w naszym życiu, zarówno w pracy, jak i w relacjach osobistych. To, jak radzimy sobie z emocjami, wpływa na nasze zachowanie i decyzje a także na wynik biznesowy. Dlatego warto inwestować w rozwijanie tej umiejętności.

🔴Wideo Lisy Feldman Barrett to nie tylko doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat emocji, ale także do zrozumienia, jak wpływają one na nasze codzienne życie, zarówno w pracy, jak i poza nią. Dowiesz się, że emocje nie są czymś, co po prostu przychodzi nam do głowy, ale że to my sami budujemy je w naszym umyśle.

Polecam i zapraszam:)

🔴Zapraszam także do innych moich materiałów:)

Przeczytaj podobne

One thought on ““Nie jesteś na łasce swoich emocji” – czemu reagujesz tak jak reagujesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *