Dlaczego spółki upadają? Jak zabezpieczyć majątek przy problemach z niewypłacalnością spółki z o.o.?

Mariusz Sadowiak Monika Skrodzka #upadekspółki #VerbumLex #zabezpieczenie #niewypłacalność #restrukturyzacja

🔴Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek, co stanie się z Twoim majątkiem, jeśli Twoja spółka z o.o. napotka problemy finansowe? Jak zabezpieczyć się przed niewypłacalnością i chronić swoje dobra?

Firmy upadają – to fakt. Choć chcielibyśmy aby każdy pomysł i przedsięwzięcie realizowało się pasmem sukcesów to jednak czasem trzeba stanąć oko w oko z porażką – nie tylko zawodową, ale często i prywatną.

To już działa jak domino i wpływa na masę pozornie nie związanych ze sobą rzeczy – jak pewność siebie, postrzeganie przez otoczenie, problemy finansowe – bardzo trudne do rozwiązania.

Tym razem moim gościem w ramach cyklu #Monikapoleca będzie Mariusz Sadowiak – doradca prawno gospodarczy. Mariusz na co dzień pomaga klientom w trudnych sytuacjach w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością i jednoosobowych działalnościach gospodarczych.

Dodatkowo jak mało kto potrafi “łopatologicznie” przedstawić trudne problemy – z bardzo praktycznego punktu widzenia:)

🔴Czego dowiesz się z naszej rozmowy:

-zrozumienie ryzyka związanego z niewypłacalnością spółki z o.o.
-praktyczne narzędzia i strategie do ochrony Twojego majątku

-szara strefa

-kiedy złożyć dokumenty o upadłość spółki?

-jak skutecznie ściągać należności, aby nie popaść w długi przez firmy z którymi współpracujesz?
-duże doświadczenie Mariusza i moje drążące pytania, więc myślę, że naprawdę wiele wyjaśnimy, choć mam nadzieję, że nie będziesz musiał/a jej wdrażać:)

Nie pozwól, aby niewypłacalność spółki stała się zagrożeniem dla Twojego majątku. Dowiedz się już teraz dlaczego spółki upadają i co możesz zrobić w takiej sytuacji.

🔴Nie jest to bardzo miły temat – niemniej niezmiernie ważny, więc polecam, bo Mariusza słucha się z czystą przyjemnością, nawet przy tak trudnym temacie.

Wywiad znajduje się TUTAJ:

Przeczytaj podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *