Sukces w biznesie-czy można go zaprojektować?

Jacek Santorski

🔴 Od czego zależy #sukces?

Od determinacji, konsekwencji, planu działania i SZCZĘŚCIA. Co potwierdza wielu rozmówców moich wywiadów z cyklu #Monikapoleca.

Trzeba przyznać, że z Jacek Santorski płynie się w rozmowie. Mój wywiad z nim ukaże się za kilka miesięcy. Podczas naszej ostatniej rozmowy w swoich notatkach napisałam: „skromny, ciepły, inteligentny”, a On sam stwierdził (nie wiedząc o moich notatkach:), że szkoda, że tej telefonicznej rozmowy nie nagraliśmy – bo z pewnością mogłaby zainteresować sporo osób. Do mojego wywiadu jeszcze zdążę Cię zaprosić.

🔴Uważam jednak, że nie tylko jest to bardzo rozsądny i mądry życiowo człowiek ale i nie dorabiający teorii do sukcesu, tam, gdzie ich nie ma. I choć od kilku dni siedzi we mnie to jego mówienie wprost o szczęściu w biznesie – co mnie osobiście nie napawa optymizmem, ale ponoć szczęście sprzyja lepszym i przygotowanym, a to w co ja wierzę – to warto wychodzić mu naprzeciw i stwarzać okazje do działania:). Dlatego jak co #czwartek o 20.00 polecam Ci ciekawy materiał – tym razem wywiad z nim, prowadzony przez 🎙️ Maciej Filipkowski .

🔴W tej rozmowie uznawanym za jednego z najbardziej wpływowych psychologów biznesu w Polsce- dzieli się przełomowym momentem swojego katharsis, oferując widzom szansę na zrozumienie, jak ważne są nauka, wartości oraz ciężka praca w osiąganiu sukcesu. Opowiada o swoich obawach, nadziejach i tym, co inspiruje.

Tak to już jest, że z ikonami biznesu kojarzy nam się ich aktualny status. Dobre współprace, blichtr, lukratywne inwestycje – tymczasem sam pan Jacek książkowo ruszył z miejsca po 45 roku życia:)

Polecam i zapraszam, bo znajdziesz tu humor, prawdę i ciekawy materiał do refleksji.

PS. Pamiętam jak rozmawiałam z Witold Kowalski (ex-CEO Nike z którym robiłam wywiad 1,5 roku temu – wart jest obejrzenia, znajdziesz go TUTAJ), który bardzo cieszył się, że jego książkę krótko zrecenzował właśnie Jacek Santorski:). Teraz tę dumę w pełni rozumiem.

#AkcjaRelacja #Monikapoleca #człowiekbiznesu #człowieksukcesu #JacekSantorski

Jacek Santorski

Przeczytaj podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *